زمان انتشار کارنامه آزمون زبان وزارت بهداشت

زمان انتشار کارنامه آزمون زبان وزارت بهداشت

 
براساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، سی و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت 26 آذرماه در دو حوزه تهران و اصفهان برگزار شد.
لازم به یادآوری است که کارنامه داوطلبان، در 6 دی ماه روی سایت مرکز سنجش پزشکی قرار می گیرد.جزییات و زمان ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 95
ثبتنام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 95 از اول بهمن 94 آغاز خواهد شد.
ثبتنام برای آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 95 از اول بهمن ماه آغاز می‌شود و تا 10 بهمن ماه ادامه دارد.
لازم به یادآوری است که دفترچه راهنمای ثبتنام قبل از شروع ثبتنام، از تاریخ 16 دی ماه 94 از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است.
داوطلبان می‌توانند برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، انجام ثبتنام و ارسال مدارک خود، فقط از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس: sanjeshp.ir اقدام کنند.
راهنمای منابع آزمون هم برای رشته‌های مختلف منتشر شده است و داوطلبان می‌توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از این منابع مطلع شوند.

فراخوان اعزام به خدمت فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها در دی

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه 94، را به خدمت فراخواند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه‌ای، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دوره های کاردانی، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور را که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم دی ماه 1394 دریافت داشته‌اند به خدمت فراخواند.
براساس این گزارش، کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم دی ماه سال 94 است، موظف هستند که روز سه شنبه یکم دی ماه در محل و ساعتی که از سوی این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده است، حضور یابند.
این اطلاعیه می‌افزاید: آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: عدم حضور بموقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می‌شود.

براساس گزارش سایت پلیس، این سازمان همچنین تاکید کرد: کلیه مشمولان، اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه و ... را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...