ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه قرآن و حدیث تمدید شد

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه قرآن و حدیث تمدید شد

پذیرش دانشجو از میان علاقه‌مندان به تحصیلات دانشگاهی غیر حضوری و اینترنتی در رشته‌های علوم و معارف قرآن و علوم حدیث تا 13 آبان تمدید شد.
مسلم خرمشاد مدیر روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی با اعلام این خبر گفت:  پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام تا روز چهارشنبه 13 آبان ماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما وثبت نام در رشته‌های مجازی دانشگاه قرآن و حدیث  در دو رشته علوم حدیث  با کد23689، و رشته علوم و معارف قرآن با کد 23690 اقدام نمایند.
 
وی در ادامه تشریح کرد: شرایط جذب دانشجو در این دوره بدون کنکور، بدون آزمون ورودی و صرفاٌ بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی) می‌باشد و در پایان تحصیلات  مدرک رسمی کارشناسی  معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فارغ التحصیلان اعطا خواهد شد.
 
دسترسی به محتوای دروس بدون محدودیت زمان و مکان، ارائه معافیت تحصیلی برای برادارن، امکان تحصیل همزمان با دیگر رشته‌های دانشگاهی، برگزاری ازمون‌ها در بیش از 50 حوزه داخل و خارج از کشور از ویژگی های تحصیل در این مرکز می باشد.
 
مدیر روابط عمومی  مرکز  در پایان راجع به شرایط اختصاصی ثبت نام  تشریح کرد: داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ 30/11/94 اخذ شود و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برای کلیه متقاضیان الزامی می‌باشد.
 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...