دانشگاه قرآن و حدیث بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه قرآن و حدیث بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه قرآن و حدیث بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه قرآن وحدیث از بین برادران و خواهران علاقه‌مند به تحصیلات دانشگاهی در رشته‌های علوم و معارف قرآن و علوم حدیث برای ورودی مهرماه و به شیوه آموزش الکترونیکی (مجازی) دانشجو می‌پذیرد.
 زمان ثبت نام از روز دوشنبه 94/05/05 آغاز و  تا پایان روز شنبه 94/05/10 ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما و ثبت نام اقدام نمایند.
 

شرایط جذب دانشجو در این دوره بدون کنکور، بدون آزمون ورودی و صرفا بر‌اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی) می‌باشد و در پایان، مدرک رسمی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فارغ التحصیلان اعطا خواهد شد.
 
تحصیل در این شیوه کاملاً به صورت غیر حضوری و از طریق شبکه اینترنت بوده لذا متقاضیان می‌توانند بدون محدودیت زمان و مکان از محتوای دروس بهره‌مند شوند.
 
داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تاریخ91/06/31 اخذ شود و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)برای کلیه متقاضیان الزامی می‌باشد.
 
لازم به ذکر است کد رشته‌های تحصیلی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث، رشته علوم حدیث 23689، و رشته علوم و معارف قرآن با کد 23690 می‌باشد.
 
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر می‌توانند به آدرس سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث  به نشانی vu.qhu.ac.ir مراجعه و یا با شماره 55902138 تماس حاصل نمایند.
 
گفتنی است مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث، به عنوان یکى از مراکز پیشتاز دانشگاهی در زمینه آموزش الکترونیکی، امکان فراگیری علوم و معارف قرآن و حدیث را براى طیف وسیعی از مشتاقان فراهم ساخته است.
 
این مرکز یکی از دستاوردهای دانشگاه قرآن و حدیث است که با مجوز شورای عالی انقلاب فرهنگی و مطابق با ضوابط وزارت علوم تحقیقات و فناوری در جوار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(علیه‌السلام)، فعالیت آموزشی خود را تحت عنوان دانشکده مجازی علوم حدیث آغاز کرد و به لطف خداوند متعال و عنایت اهل بیت(علیهم السلام) از تابستان 1383، پیش از سایر مراکز دانشگاهی کشور دوره‌های آموزشی خود را در شبکه جهانی اینترنت آغاز و طی سالهای گذشته هزاران تن از مشتاقان فراگیری علوم اسلامی و تحصیلات دانشگاهی را از خدمات خود بهره‌مند کرده است.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...