ده نکته آزمون سراسری 93

ده نکته آزمون سراسری 93

به یاری خداوند، آزمون سراسری سال 1393 در گروه‌های پنجگانه آزمایشی، روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه 5، 6 و 7 تیرماه برگزار خواهد شد. به همین خاطر مناسب دیدیم که در این ستون نکات لازمی را که داوطلبان برای پرینت کارت شرکت و حضور در جلسه آزمون باید در نظر داشته باشند، در ذیل یادآوری کنیم:
1- کارت‌ شرکت در آزمون سراسری 93 داوطلبان این آزمون از روز یکشنبه آینده (اول تیرماه) لغایت روز چهارشنبه (چهارم تیرماه) روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
2- داوطلبان آزمون سراسری 93 در تمام گروه‌های آزمایشی لازم است که در تاریخ مقرر به سایت اینترنتی سازمان مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام، شماره شناسنامه یا شماره پرونده و کدرهگیری، یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون خود تهیه کنند.
3- داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی، متقاضی شرکت در آزمون سراسری شده‌اند، می‌بایست علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم خود اقدام کنند.
4- برای شرکت در جلسه آزمون سراسری، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار و الزامی است.
5- چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات کاربری مورد نیاز، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، می‌بایست با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه عکسدار، شخصاً از روز دوشنبه دوم لغایت روز چهارشنبه چهارم تیرماه 93 از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 براساس جدول اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری 93 که علاوه بر سایت سازمان در همین شماره پیک‌سنجش نیز درج شده است، به باجه رفع نقص حوزه ذی‌ربط مراجعه نماید.
6- داوطلبان لازم است که برای ویرایش اطلاعات موردنظر، به بندهای مربوط به آن در اصل اطلاعیه سازمان درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1393 که علاوه برسایت سازمان در این شماره از هفته‌نامه پیک‌سنجش نیز درج شده است، مراجعه نمایند.
7- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار الزامی است.
8- درِ حوزه‌های امتحانی صبح‌ها راس ساعت 7 و بعد از ظهرها راس ساعت 30/2 بسته خواهد شد و شروع فرایند آزمون صبح‌ها راس ساعت 30/7 و بعد از ظهرها راس ساعت 3 خواهد بود؛ بنابراین، از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالن‌های امتحانی به حوزه‌های امتحانی جلوگیری می‌شود.
9- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون، علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط، می‌بایست اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مدادپاک‌کن و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشند.
10- داوطلبان از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک، پیجر، تلفن همراه، تبلت، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

موفق باشید

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...