هفته آخر * گام آخر

هفته آخر * گام آخر

 

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی رایگان هفتگی گروه آموزشی آلم-هفته ی سی و چهارم(هفته ی آخر گام آخری ها)

ویژه ی داوطلبان کنکور سراسری سال 1393 و کسانی که تازه شروع به خواندن نموده اند

از تاریخ 1392/01/23الی 1393/01/29

مهم: واقعاً خسته نباشین. 11 هفته با ما بودین و این همه درس خوندن رو تحمل کردین. خوشبختانه تونستیم برنامه ریزی گام آخری ها رو هم به اتمام برسونیم و شما رو آماده کنیم. ممنون که به ما همراه بودین و به گفته های ما اعتماد کردین. این مهمترین دست آوردیه که تا حالا داشتیم.خوشبختانه شما آلان تونستین خودتون رو برای کنکور به طور کل آماده  کنین. و هنوز 2 ماه وقت دارین که می تونین خیلی کارا توی این مدت انجام بدین

آخرین فرصتی که در پیش دارین همین مدت هستش هر کاری که می تونین انجام بدین به هر دری که میتونین بزنین.فقط 2ماهه، منظورم اینه که فقط 2ماه زحمت بکشین و بقیه ی عمرتون رو آسوده باشین. 2ماهه مونده رو زحمت اساسی بکشین و بعداً عذاب وجدان نگیرین. فقط 2 ماهه

سعیمون رو می کنیم که این مدت رو هم تا آخر کنکور باهاتون باشیم و تنهاتون نذاریم و توی هفته های بعدی برنامه ی جمعبندی شما هم شروع میشه.

تو اینجا جا داره که از جناب آقای سلیمانی که زحمات خیلی زیادی رو متحمل شدن و توی این مدت به همت ایشون تونستیم برنامه ریزی رو پیش ببریم کمال تشکر رو داشته باشیم.(اجرشون با خدا)


توجه1 :(مهم)برنامه ی ریزی جدید ویژه ی داوطلبانی که تازه شروع به مطالعه کرده اند این هفته تحت عنوان برنامه ریزی گام آخر بر روی سایت گذاشته خواهد شد.

از ویزگی های این برنامه ریزی:

  • دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی تا آخر فروردین ماه کلیه کتابها را اتمام و مطالعه میکنند بجز پیش دانشگاهی 2
  • برای اجرای برنامه ریزی ما حتما کتاب ادبیات فارسی مهر و ماه - عربی ایاد فیلی مبتکران ( عربی به زبان ساده ) را حتما داشته باشند.( این قسمت بدون در نظر گرفتن تبلیغات میباشد)
  • این برنامه ریزی طبق آزمونهای هیچ موسسه سنجش و غیر سنجشی نمیباشد
  • بعد از اجرای این برنامه به شما عزیزان پیشنهاد میشود در آزمون های شرکت تعاونی خدماتی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نمایید. ( آزمون مورد تایید ما آزمونهای سازمان سنجش میباشد)
  • این برنامه ریزی ویژه سه رشته نظری ( علوم تجربی - ریاضی و فنی و علوم انسانی ) میباشد

توجه2: از این به بعد این برنامه ر یزی مطابق با بودجه بندی هیچ یک از موسسات و کنکورهای آزمایشی نمی باشد اما ترجیح میدهم در آزمون های آزمایشی سازمان سنجش شرکت کنید.


توجه3:برنامه ریزی هفته ی بیست و سوم با برنامه ی گام آخر متفاوت بوده و کاربرانی که از هفته های قبلی با ما بوده اند هفته ی 23 را ادامه دهند و یا کاربرانی که از هفته ی 6 شروع کرده بودند هم اکنون در هر کجای برنامه که باشند که باشند ادامه ی آن برنامه ها را پی بگیرند


[دریافت برنامه ریزی گام آخر- هفته ی دوازدهم - تمامی گروه ها]

[جدول برنامه ریزی]


پیشنهاد میشود که کتابها  زمین شناسی و ادبیات فارسی جامع موجود در سایت گروه آموزشی آلم را حتما دانلود و مطالعه کنید.

کتاب زمین شناسی جامع کنکور گروه آموزشی الم  کتاب ادبیات جامع کنکور گروه آموزشی آلم  کتاب ادبیات جامع کنکور سراسری


مشاهده ی مطالب زیر پیشنهاد می شود:

صفحه ی اختصاصی برنامه ریزی در سایت

صفحه ی اختصاصی برنامه ریزی در انجمن (در این قسمت نیز می توانید به بحث و تبادل نظر در مورد برنامه ریزی بپردازید)

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...