اردوی مجازی نوروز 93 -هفته ی سوم(هفته ی آخر)

اردوی مجازی نوروز 93 -هفته ی سوم(هفته ی آخر)

 

اردوی مجازی نوروز 93 سایت گروه آموزشی آلم-هفته ی سوم(هفته ی آخر)

برنامه ریزی ویژه ی ایام طلایی نوروز93

تارییخ اجرا: 1393/01/08 الی 1393/01/15

سلام. اینم برنامه ریزی هفته ی سوم نوروزی ها یعنی برنامه ی هفته ی آخر نوروزی ها

ممنون که توی این مدت با ما بودین . واقعاً خسته نباشین.جالب بود ها توی همین هفته برنامه ی همه ی گروه ها (البته بجر گام آخری ها) همگی برنامه ریزی ها تموم شد. یعنی تا 15 فرودین دیگه برنامه ریزی بجر گام آخری ها نداریم. به هر حال ممنون از اینکه این افتخار رو به دادن و همراهمون بودن و از همه مهمتر که ما رو خوشحال میکنه اینه که به ما اعتماد کردند و آینده ی خودشون رو به دست ما دادن. امید واریم که تونسته باشیم حق اعتمادتون رو ادا کرده باشیم.شکر خدا آلان شما تونستین که برای کل کنکور آماده بشین. همونطور که میدونید و توی فایل های مشاور که توسط جناب آقای سلیمانی ارائه می شد باید فقط تا دوران جمعبندی که به زودی برنامهش روی سایت گذاشته میشه فقط روی تست های سراسری سال های گذشته از سال 80 الی 92 استفاده نمایند (در این راستا می توانید از سری کتاب های کتابچه که هر هروز یه شمارش روی سایت گذاشته میشه استفاده کنین).

تو اینجا جا داره که از جناب آقای سلیمانی که زحمات خیلی زیادی رو متحمل شدن و توی این مدت به همت ایشون تونستیم برنامه ریزی رو پیش ببریم کمال تشکر رو داشته باشیم.(اجرشون با خدا)


به نکات زیر توجه کنید:

دانش آموزانی که تازه شروع به مطالعه کرده اند و برنامه عیدانه ما برای آنها سنگین است برنامه گام آخر ما را از ( هفته اول {هفته 22} ) دانلود کنند و هر 2 هفته را در یک هفته اجرا نمایند. مثلا برنامه ریزی هفته 1 و 2 را دریک هفته اجرا نمایند.


این برنامه ریزی ( عیدانه ) فقط مخصوص ایام نوروز است ( تا 15 فروردین ) و بخاطر همین دلیل حجم آن سنگین میباشد و ویژه داوطلبانی است که با برنامه ویژه فارغ التحصیلان پیش رفته اند و یا داوطلبانی است که یک بار کتابها را کامل مطالعه نموده اند


داوطلبان رشته های ریاضی و تجربی فعلاً طبق همین برنامه ریزی پیش بروند و کاری به برنامه ریزی نوروزی نداشته باشند چرا که به محض تمام شدن این برنامه یک جمعبندی همانند نوروز برای آن ها نیز در نظر گرفته میشود. البته در صورتی که تمامی کتب را به اتمام رسانیده اید می توانید از برنامه ی جمعبندی نوروز استفاده کنید


 

[قسمت دانلود]

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...