اطلاعیه مهم سازمان سنجش

اطلاعیه مهم سازمان سنجش

اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص آزمون سراسری93

 
ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال 1393 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی که در زمان مقرر
(16/9/92 لغایت 29/9/92) موفق به ثبت‌نام نشده‌اند وهمچنین  ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نموده‌اند

بدین‌وسیله‌ به‌ اطلاع‌ کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت‌‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ برای‌ دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و بین‌الملل دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه آزاد اسلامی(برای رشته های پذیرش باآزمون)،دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ سال 1393 می‌رساند که‌ ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور از روز شنبه 3/12/92 (سوم اسفند 1392) از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی:  www.sanjesh.orgآغاز و در روز سه‌شنبه 6/12/1392 (ششم اسفندماه 1392) پایان‌ می‌پذیرد، لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت‌ فوق‌الذکر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1393 ثبت نام نمایند.

الف) داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام درآزمون اقدام نموده‌اند:
این دسته از داوطلبان به هیچ وجه مجاز به ثبت نام مجدد نمی باشند،لاکن می توانند با مراجعه به سایت این سازمان و وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات خود براساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.
1- آندسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی‌باشند (دیپلم‌های سال 1383 و قبل از آن) اجازه ویرایش کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.
2- آندسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می‌باشند (دیپلمه های سال 1384وبعد از آن )اجازه ویرایش اطلاعات خود را داشته اما اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت.
ب) داوطلبانی که در زمان مقرر (16/9/92 لغایت 29/9/92) موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند:
تکالیف داوطلبان‌ برای‌ ثبت نام در آزمون:‌
ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی سال 1393 که در دفترچه راهنما درج شده، منحصراً از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است. لذا داوطلبان لازم است به روش ثبت‌نام اینترنتی که به شرح زیر توضیح داده شده است، اقدامات لازم را بعمل آورند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...