ثبت‌نام جاماندگان و غیرمجازهای کنکور در دانشگاه پیام نور فراهم شد

ثبت‌نام جاماندگان و غیرمجازهای کنکور در دانشگاه پیام نور فراهم شد

ثبت‌نام جاماندگان و غیرمجازهای کنکور در دانشگاه پیام نور فراهم شد

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده‌اند، می‌توانند در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ویژه مهرماه سال ۹۸ ثبت‌نام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مرتضی محسنی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشد‌ه‌اند، می‌توانند در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزینش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) صورت می‌‌گیرد، ثبت‌نام کنند.

وی یادآور شد: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده‌اند نیز می‌توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور ویژه مهرماه سال ۹۸ ثبت نام کنند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، آن دسته از متقاضیانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه پیام نور هستند می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۳۹۸ در سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بیشتر بخوانید :

داوطلبان کنکور پس از دریافت نتیجه اولیه چه کنند؟

پاسخگویی به سوالات ( مشاوره ای ) آزمون سراسری ۹۸
زمان انتخاب رشته مجازین کنکور اعلام شد
اعلام نفرات برتر آزمون سراسری سال ۱۳۹۸

محسنی مهلت ثبت‌نام در رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) را تا ۶ شهریورماه سال ۹۸ عنوان کرد و اظهار کرد: علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اطلاعیه سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

وی با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه به دلیل دارا بودن شیوه‌های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را به ویژه برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می‌آورد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی یادآور شد: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، آزمون‌های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون‌های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند.

گفتنی است، تمام داوطلبان می‌توانند از طریق لینک‌های موجود در متن خبر در پرتال دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir به دفترچه راهنمای ثبت‌نام، سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و همچنین اطلاعیه سازمان سنجش دسترسی یابند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...