شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل

شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل

شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل
ترمیم معدل همواره یکی از سوالات و دغدغه های دانش آموزان بوده است. دراین مقاله میخواهیم شما عزیزان را در رابطه با شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل راهنمایی کنیم. خب حالا این شرایط چیست و چه کسانی میتوانند در این طرح شرکت کنند؟؟

طرح ترمیم معدل و شرایط آن
اگه شما نیز دانش آموزان رشتههای نظری ( ریاضی،تجربی،انسانی) در مقطع پیش دانشگاهی یا پشت کنکوری هستید و نمرات نهایی شما مطلوب نیست و با توجه به اهمیت تاثیر معدل در کنکور سراسری و قصد شرکت در این طرح را دارید باید این مقاله را بخوانید.
ترمیم معدل کنکور سراسری ۹۸
ترمیم معدل برای کنکور ۹۸ شرایط و ضوابط خاص خود را دارد، این شرایط به شرح زیر است:
در این بخش از توضیحات به ارائه ی شرایط شرکت در طرح ترمیم معدل در کنکور ۹۸ می پردازیم .
اول از همه باید بگوییم تمام دانش آموزان میتوانند در  طرح ترمیم معدل شرکت کنند . به طور مثال کسی که در درس دینی نمره ۱۹٫۲۵ کسب کرده باشد و یا کسی که نمره ۱۱ کسب میتواند در این طرح شرکت نماید .
 کسانی که قصد شرکت در طرح ترمیم معدل کنکور ۹۷ را دارند باید دیپلم خود را دریافت کرده باشند .
سوالی که به وفور پرسیده میشود این است که آیا طرح ترمیم معدل در کنکور ۹۸ اجرا می شود ؟؟ باید بگوییم این طرح ترمیم در کنکور سراسری ۹۸ نیز اجرا می شود .
پس از آزمون  در بین دو نمره ای که شما کسب کرده اید هر کدام بیشتر باشد برای سازمان سنجش ارسال می گردد .
هر دانش آموز فقط یک بار حق شرکت در ترمیم معدل را دارد .
زمان ثبت نام برای طرح ترمیم معدل
زمان ثبت نام برای ترمیم معدل را از دست ندهید. هر دانش آموز می تواند در دی ماه ، خرداد و یا شهریور در ترمیم معدل شرکت نماید . برای شرکت در ترمیم معدل باید با مدرسه خود هماهنگ کنید اما در صورتی که نتوانستید میتوانید با مشاوران صدای مشاور تماس بگیرید تا برای شما این کار را انجام دهند. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در طرح ترمیم معدل عضو کانال تلگرام کنکور و انتخاب رشته شوید.
توجه داشته باشید که میتوانید در تمامی دروس خود برای ترمیم معدل شرکت کنید.
چه کسانی نمیتوانند در طرح ترمیم معدل شرکت نمایند
گروهی از داوطلبین هستند که نمیتوانند در طرح ترمیم معدل شرکت کنند. این افراد گروهی هستن که دیپلم خود را در قبل از سال ۸۴ دریافت نموده اند و نیازی به شرکت در طرح ترمیم معدل ندارند .
هزینه شرکت در ترمیم معدل چقدر است
برای هر درس حدود ۲۰ هزار تومان دریافت می شود که ممکن است بر حسب منطقه این مبلغ ممکن است اندکی کم یا زیاد شود .

پاسخ دهید

1 نظر

ليلا  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۹:۱۴:۲۱

سلام من ديپلمه نظام قديم هستم معدلم خيلى خوب نيست .. تنبل نبودم ولى فكر نمى كردم معدل بالا يكى از شروط وارد شدن به دانشگاه است.. ماقبل ٨٤ ديپلم گرفتم الان بايد چه كار كنم ؟ اگر براى شما امكان دارد جواب را ايميل كنيد... ممنون از سايت وزين و پربار شما..

علی سلیمانی (sanjeshy)  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۲۳:۵۵:۱۱

سلام و درود شما میتوانید امسال در آزمون سراسری شرکت کنید . از برنامه ریزی های رایگان موسسه ما استفاده و بر خدا توکل نمایید . نگران نباشید . داوطلبین زیادی بودند که با معدل کم موفق شده اند .