شهریه دانشگاه آزاد اسلامی ۹۷

شهریه دانشگاه آزاد اسلامی ۹۷

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی تحت عنوان موسسه غیرانتفاعی مشغول به فعالیت می باشد، هزینه های آن از شهریه های دانشجویان و کمک های مردمی تامین خواهد شد. لذا در این راستا ازدانشجویانی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نموده و قبئل شده اند با شروع هر نیمسال تحصیلی، در ابتدا مبلغی به عنوان شهریه ثابت و مبلغی تحت عنوان شهریه متغیر به ازای هر واحد درسی دریافت خواهد شد. لازم به ذکر است که صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وام های قرض الحسنه ای تحت عنوان وام های قرض الحسنه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد که در ادامه به تفضیل در مورد آنها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.
شهریه دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷
شهریه ثابت دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ دانشجویان رشته های غیر پزشکی ورودی سال ۱۳۹۵ به قبل، از مهرماه سال ۱۳۹۶ بدون تغییر خواهد بود و شهریه متغیر آن نسبت به سال ۱۳۹۵، افزایشی ۱۰ درصدی خواهد داشت.
شهریه ثابت دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ دانشجویان رشته های پزشکی که در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ ثبت نام می نمایند نسبت به ستال گذشته افزایشی ۱۰ درصدی خواهد داشت و شهریه متغیر آن تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان می باشد.
تسهیلات مالی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
وام های قرض الحسنه دانشگاه آزاد اسلامی که در اختیار دانشجویان پذیرش شده خود می گذارد، به سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شود. وام های قرض الحسنه کوتاه مدت حداکثر ۶ ماه، میان مدت حداکثر ۱۲ ماه و بلندمدت حدامثر ۶۰ ماه است که قرض الحسنه کوتاه مدت و میان مدت بایستی در زمان تحصیل دانشجو تسویه گردد. توجه داشته باشید که وام هایی که در اختیار دانشجویان توسط دانشگاه آزاد اسلامی قرار میگیرد تحت عناوین کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه اجاره، کمک هزینه ازدواج و وام های ضروری می باشند.
در صورتی که هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه شهریه دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷، شرایط وام دانشجویی دانشگاه آزاد، سقف وام دانشجویی دانشگاه آزاد، مبلغ وام بلند مدت دانشگاه آزاد و مبلغ وام بلند مدت وزارت علوم دارید،

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...