کنکور اردیبهشت حذف می‌شود؟

کنکور اردیبهشت حذف می‌شود؟

وزیر آموزش و پرورش گفت: با تهیه نقشه راه تا ۲ هفته آینده یعنی اوایل اردیبهشت تکلیف کنکور مشخص میشود.

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفتوگو با تسنیم، در پاسخ به این پرسش که آیا کنکور در سال جاری حذف میشود، گفت: کارگروهی که مسئولیت حذف کنکور را دارد و زیر مجموعه آموزش عالی است، تاکنون جلسات متعددی را در این زمینه برگزار کرده است.

وی با بیان اینکه این کارگروه در باره موضوع حذف کنکور در ماه جاری (فروردین) تشکیل جلسه میدهد، افزود: در این جلسه نقشه راهی برای اینکه در چه زمانی و به چه نحوی کنکور حذف میشود تهیه خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تا زمانی که این نقشه راه تهیه نشود واقعا نمیشود تکلیف کنکور را روشن کرد، اظهار داشت: فکر میکنم انشاالله ظرف یک یا دو هفته آینده به نتایجی در این زمینه برسیم.

پاسخ دهید

3 نظر

behnam.ni  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۶:۱۵

ایشالله امسال حذف نشه . حذف بشه تکلیف من و امثال من که معدلامون پایینه چی میشه :/

علی سلیمانی (sanjeshy)  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۰:۴۱:۲۲

فعلا که چیزی اعلام نشده

لیلی  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۰:۵۱

باسلام... آقای سلیمانی میخواستم بپرسم آیا این خبر که فقط کنکور98 به صورت دو نظامه برگزار میشه و 99 فقط کنکور نظام جدید رو داریم حقیقت داره؟؟؟ اگه اینطور هست به نظر من این یه بی عدالتیه بزرگه که بچه های کنکور 97 فقط دوسال فرصت داشته باشن و باید اوناهم به اندازه بچه های سال های گذشته فرصت جبران داشته باشن.. ممنون میشم اگه دراین باره توضیح بدین

علی سلیمانی (sanjeshy)  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۳:۲۶:۱۳

سلام . فعلا که بله. باید منتظر اخبار دقیق شد

یه کنکوری  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۹:۳۰

با سلام ... استاد ممکنه راجب ظرفیت دانشگاه ها در کنکور98 توضیح بدین درسته که میگن ظرفیت پذیرش 30 درصد نظام قدیم و 70 درصد نظام جدیده؟؟؟ خواهش میکنم به طور کامل توضیح بدین این روزا خیلی ذهنمو درگیر کرده... آخه ما چه گناهی کردیم که شدیم آخرین سال نظام قدیم, فرصت کنکوردادنو که فقط تا دو سال برامون قرار دادن حالا توی پذیرش هم دارن اینقدر ناعادلانه عمل میکنن ... ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنماییم کنید